bez prowizji
dom na sprzedaż - Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn

Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn
dom na sprzedaż

WPN-DS-1719

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego     Przedstawiamy Państwu domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 141,8mkw w prestiżowej dzielnicy Ołtaszyn,  na zamkniętym osiedlu z placem zabaw ...

Powierzchnia
141,82 m2
Powierzchnia działki [m2]
240 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
10 224,23 zł
cena 1 450 000
dom na sprzedaż - Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn
bez prowizji
dom na sprzedaż - Wrocław, Iwiny

Wrocław, Iwiny
dom na sprzedaż

WPN-DS-1717

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Ostatni dom w promocyjnej cenie !!! Zadzwoń i umów się na prezentację.       Domy w zabudowie bliźniaczej w Iwinach to osiedle położone w niezwykle ...

Powierzchnia
150,80 m2
Powierzchnia działki [m2]
200 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 619,36 zł
cena 1 149 000
dom na sprzedaż - Wrocław, Iwiny
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Iwiny

Wrocław, Iwiny
mieszkanie na sprzedaż

WPN-MS-1716

      Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji zlokalizowanej w spokojnej, podmiejskiej części Iwin. To idealna propozycja dla osób poszukujących równowagi pomiędzy ciszą i bliskością natury a szybkim dostępem do centrum Wrocławia.     Funkcjonalność ...

Powierzchnia
110,32 m2
Piętro
1
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
8 593,18 zł
cena 948 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Iwiny
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Iwiny

Wrocław, Iwiny
mieszkanie na sprzedaż

WPN-MS-1715

Powierzchnia
107,51 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 352,71 zł
cena 898 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Iwiny
bez prowizji
dom na sprzedaż - Kąty Wrocławskie, Baranowice, Bliż

Kąty Wrocławskie, Baranowice, Bliż
dom na sprzedaż

WPN-DS-1714

NOWOCZESNE DOMY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ – BARANOWICE 105,10 m² | ogród ok. 100 m² | 2 miejsca postojowe | wysoki standard Na sprzedaż funkcjonalne domy w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowane z myślą o wygodnym życiu rodzinnym. Każdy lokal posiada identyczny, przemyślany ...

Powierzchnia
105,00 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 380,95 zł
cena 775 000
dom na sprzedaż - Kąty Wrocławskie, Baranowice, Bliż
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Nowe Żerniki

Wrocław, Fabryczna, Nowe Żerniki
mieszkanie na sprzedaż

WPN-MS-1713

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego    Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Polecam Państwu rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,6m2  + duży balkon Lokal ...

Powierzchnia
39,87 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
13 493,86 zł
cena 538 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Nowe Żerniki
84