bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Nowe Żerniki

Wrocław, Fabryczna, Nowe Żerniki
mieszkanie na sprzedaż

WPN-MS-1725

Nowoczesne osiedle przyszłości na Nowych Żernikach we Wrocławiu Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty!!! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową inwestycją, realizowaną w jednej z najbardziej nowoczesnych i świadomie zaprojektowanych części Wrocławia – ...

Powierzchnia
64,64 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
12 846,53 zł
cena 830 400
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Nowe Żerniki
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Nowe Żerniki

Wrocław, Fabryczna, Nowe Żerniki
mieszkanie na sprzedaż

WPN-MS-1724

Powierzchnia
43,13 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
13 262,23 zł
cena 572 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Nowe Żerniki
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Nowe Żerniki

Wrocław, Fabryczna, Nowe Żerniki
mieszkanie na sprzedaż

WPN-MS-1723

Powierzchnia
34,79 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
13 454,99 zł
cena 468 099
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Nowe Żerniki
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Iwiny

Wrocław, Iwiny
mieszkanie na sprzedaż

WPN-MS-1721

      Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu wykończonego pod klucz w wysokim standardzie w inwestycji zlokalizowanej w spokojnej, podmiejskiej części Iwin. To idealna propozycja dla osób poszukujących równowagi pomiędzy ciszą i bliskością natury ...

Powierzchnia
110,55 m2
Piętro
1
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
10 854,82 zł
cena 1 200 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Iwiny
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Iwiny

Wrocław, Iwiny
mieszkanie na sprzedaż

WPN-MS-1716

      Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji zlokalizowanej w spokojnej, podmiejskiej części Iwin. To idealna propozycja dla osób poszukujących równowagi pomiędzy ciszą i bliskością natury a szybkim dostępem do centrum Wrocławia.     Funkcjonalność ...

Powierzchnia
110,32 m2
Piętro
1
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
8 593,18 zł
cena 948 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Iwiny
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Iwiny

Wrocław, Iwiny
mieszkanie na sprzedaż

WPN-MS-1715

Powierzchnia
107,51 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 352,71 zł
cena 898 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Iwiny
Kryteria wyszukiwania

rozumiem