bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Stare Miasto, Szczepin

Wrocław, Stare Miasto, Szczepin
mieszkanie na sprzedaż

WPN-MS-1662

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego        Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter – wielkomiejski, z doskonałą komunikacją, ...

Powierzchnia
33,47 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
18 195,40 zł
cena 609 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Stare Miasto, Szczepin
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn

Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn
mieszkanie na sprzedaż

WPN-MS-1661

Przedstawiamy Państwu nowe domy i mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego               Przedstawiamy Państwu inwestycję mieszkań i domów we Wrocławiu na Ołtaszynie. To osiedle położone w niezwykle urokliwej ...

Powierzchnia
128,10 m2
Piętro
1
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 782,20 zł
cena 1 125 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn

Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn
mieszkanie na sprzedaż

WPN-MS-1660

Przedstawiamy Państwu nowe domy i mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Skorzystaj z promocji cenowej, zadzwoń po szczegóły !!!                 Przedstawiamy Państwu inwestycję mieszkań i domów we Wrocławiu ...

Powierzchnia
84,91 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 893,89 zł
cena 925 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Żerniki

Wrocław, Fabryczna, Żerniki
mieszkanie na sprzedaż

WPN-MS-1615

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego    Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Polecam Państwu wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,59m2  + duży ogród Lokal ...

Powierzchnia
61,59 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 891,70 zł
cena 794 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Żerniki
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Żerniki

Wrocław, Fabryczna, Żerniki
mieszkanie na sprzedaż

WPN-MS-1614

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego    Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Polecam Państwu wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 66,76m2  + taras i ...

Powierzchnia
66,76 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 698,62 zł
cena 781 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Żerniki
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Psie Pole, Lipa Piotrowska

Wrocław, Psie Pole, Lipa Piotrowska
mieszkanie na sprzedaż

WPN-MS-1607

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Mieszkanie z dużym ogrodem                    Przedstawiam nowe mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, które znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji ...

Powierzchnia
86,25 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 808,70 zł
cena 846 000
Kryteria wyszukiwania

rozumiem