WP NIERUCHOMOŚCI prowadzi profesjonalną oraz kompleksową obsługę transakcji sprzedaży, kupna, najmu i wynajmu nieruchomości mieszkalnych oraz komercyjnych. Służymy doradztwem w zakresie rynku nieruchomości oraz pomocą prawną. Pomagamy także w uzyskaniu dogodnego kredytu bankowego na zakup nieruchomości w wielu bankach na dogodnych warunkach.

W swojej pracy szczególny nacisk kładziemy na rzetelność, wysoką jakość świadczonych usług i dbałość o bezpieczeństwo realizowanych transakcji. Każdy nasz Klient może liczyć na całkowite zaangażowanie oraz indywidualną obsługę od momentu podpisania umowy pośrednictwa do przekazania przedmiotu transakcji włącznie. Czynności zawodowe wykonujemy w sposób zgodny z obowiązującym prawem, kodeksem etyki i standardami zawodowymi pośredników w obrocie nieruchomościami.

Zespół WP Nieruchomości tworzą kulturalni, solidni, profesjonalni i jednocześnie optymistycznie nastawieni do świata ludzie. Naszym celem jest skuteczne i bezpieczne przeprowadzenie transakcji oraz satysfakcja naszych Klientów. Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie  i współpracę w miłej  atmosferze.

Będziemy zaszczyceni, jeżeli dołączycie Państwo do grona naszych zadowolonych Klientów i polecicie nas swoim znajomym.

Serdecznie zapraszamy!