bez prowizji
85
ofert
13 454,99 zł/m2 cena: 468 099 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Nowoczesne osiedle przyszłości na Nowych Żernikach we Wrocławiu

Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty!!!

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową inwestycją, realizowaną w jednej z najbardziej nowoczesnych i świadomie zaprojektowanych części Wrocławia – na osiedlu Nowe Żerniki. To miejsce stworzone dla osób, które poszukują czegoś więcej niż mieszkania – przestrzeni do komfortowego życia, odpoczynku i budowania relacji.

Nowe Żerniki, inspirowane legendarnym modernistycznym osiedlem WuWA, stanowią unikalną koncepcję miejskiego życia, w której architektura harmonijnie łączy funkcjonalność, estetykę oraz ideę lokalnej wspólnoty. KOSMOS doskonale wpisuje się w ten koncept, oferując mieszkańcom nowoczesne rozwiązania, wysoki standard wykonania i wyjątkową atmosferę.

W inwestycji powstanie 267 funkcjonalnych mieszkań o układach od 1 do 4 pokoi i metrażach od 25 m² do 85 m². Przemyślane rozkłady mieszkań pozwalają dopasować przestrzeń zarówno do potrzeb singli, par, rodzin z dziećmi, jak i inwestorów poszukujących atrakcyjnych lokali pod wynajem.

Projekt architektoniczny wyróżnia się nowoczesną, odważną formą. Wschodnią elewację budynku podkreślą efektowne balkony i loggie oraz imponująca brama wejściowa nadająca inwestycji wyjątkowy charakter. Kontrastująca z nią północna elewacja z galeriami tworzy spójną i elegancką całość inspirowaną współczesnym designem miejskim.

KOSMOS to jednak nie tylko architektura – to przede wszystkim komfort codziennego życia. Na terenie osiedla zaplanowano liczne przestrzenie rekreacyjne i społeczne, które będą sprzyjać integracji mieszkańców i odpoczynkowi wśród zieleni. Znajdą się tutaj m.in.:

  • ogrody społeczne,
  • place zabaw,
  • zielone strefy relaksu,
  • przestrzenie do wspólnych upraw,
  • alejki spacerowe i miejsca spotkań mieszkańców.

Całość została zaprojektowana z ogromną dbałością o środowisko oraz komfort użytkowników. Inwestycja wykorzystuje nowoczesne rozwiązania proekologiczne wpływające na ograniczenie zużycia energii i niższe koszty utrzymania mieszkań.

Dodatkowym atutem jest system Smart Home, umożliwiający zdalne sterowanie najważniejszymi funkcjami mieszkania z poziomu intuicyjnej aplikacji. To nowoczesna technologia zapewniająca wygodę, bezpieczeństwo i pełną kontrolę nad domową przestrzenią.

Lokalizacja inwestycji gwarantuje doskonałą komunikację z centrum Wrocławia. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa, a także liczne ścieżki rowerowe i tereny spacerowe, które sprzyjają aktywnemu stylowi życia.

Najważniejsze atuty inwestycji:
✔ mieszkania od 25 m² do 85 m²
✔ układy od 1 do 4 pokoi
✔ nowoczesna architektura i wysoki standard
✔ balkony, loggie i przestrzenie zielone
✔ ogrody społeczne i strefy integracji mieszkańców
✔ rozwiązania ekologiczne i energooszczędne
✔ system Smart Home Appartme
✔ świetna komunikacja z centrum Wrocławia
✔ idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnie

KOSMOS to miejsce stworzone dla osób, które chcą żyć nowocześnie, komfortowo i blisko natury – bez rezygnacji z miejskich udogodnień.

Termin realizacji: II KW 2026r

Nr. Oferty w biurze: WPN-MS-1723
UWAGA! Kupujący nie płaci prowizji dla biura.
Kupujący zwolniony jest również z 2% podatku!

Zainteresowała Cię ta oferta?
Jeszcze dziś umów się na spotkanie i bezpłatną prezentację! To nic nie kosztuje. Zadzwoń!
W naszej ofercie posiadamy wiele innych mieszkań na tej i innych inwestycjach.
Napisz czego poszukujesz a znajdziemy najlepsze oferty dla Ciebie.

Opiekun oferty: Wioletta Pawlicka
Tel: 601-312-432, 601-173-153
WP NIERUCHOMOŚCI
www.wpn.wroclaw.pl

Współpracujemy z 20 bankami co pozwala naszym klientom uzyskać optymalne warunki finansowania nieruchomości! Nasi doradcy kredytowi całkowicie bezpłatnie pomogą uzyskać najlepszy kredyt oraz szybko, sprawnie i skutecznie przeprowadzą Cię przez procedurę kredytową.

Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 & 1 kodeksu  cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty WPN-MS-1723
Powierzchnia 34,79 m²
Powierzchnia użytkowa 34,79 m²
Liczba pokoi 1
Piętro 1
Rodzaj budynku apartamentowiec
Technologia budowlana murowana
Liczba pięter w budynku 12
Garaż miejsce parkingowe
Cena garażu 40 000 PLN
Stan lokalu deweloperski
Stan prawny Własność
Okna PCV 3 szyby, ciepły montaż
Instalacje nowe
Rok budowy 2026
Drzwi antywłamaniowe tak
Liczba sypialni 1

Pomieszczenia

Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki 5,50 m2

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Żerniki

Wrocław, Fabryczna, Żerniki
mieszkanie na sprzedaż

WPN-MS-1545

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty, cena niższa nawet o 20% od ofertowej.       Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą  mieszkania ...

Powierzchnia
42,35 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 782,76 zł
cena 499 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Żerniki
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Nowy Dwór

Wrocław, Fabryczna, Nowy Dwór
mieszkanie na sprzedaż

WPN-MS-1574

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkanie - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty, cena niższa nawet o 20% od ofertowej.         Przedstawiam nowy, wykończony i w pełni wyposażony apartament ...

Powierzchnia
29,70 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
17 070,71 zł
cena 507 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Nowy Dwór
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Maślice

Wrocław, Fabryczna, Maślice
mieszkanie na sprzedaż

WPN-MS-1707

NOWE MIESZKANIA  | FUNKCJONALNE OSIEDLE W SPOKOJNEJ OKOLICY  Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w kameralnej inwestycji, która łączy nowoczesną architekturę z komfortem codziennego życia. Maślice to dzielnica wyróżniająca się na mapie miasta licznymi terenami ...

Powierzchnia
39,33 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
13 170,61 zł
cena 518 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Maślice
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Maślice

Wrocław, Fabryczna, Maślice
mieszkanie na sprzedaż

WPN-MS-1708

NOWE MIESZKANIA –   FUNKCJONALNE OSIEDLE W SPOKOJNEJ OKOLICY  Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w kameralnej inwestycji, która łączy nowoczesną architekturę z komfortem codziennego życia. Maślice to dzielnica wyróżniająca się na mapie miasta licznymi terenami ...

Powierzchnia
35,50 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
13 492,96 zł
cena 479 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Maślice