bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Nowe Żerniki

Wrocław, Fabryczna, Nowe Żerniki
mieszkanie na sprzedaż

WPN-MS-1725

Nowoczesne osiedle przyszłości na Nowych Żernikach we Wrocławiu Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty!!! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową inwestycją, realizowaną w jednej z najbardziej nowoczesnych i świadomie zaprojektowanych części Wrocławia – ...

Powierzchnia
64,64 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
12 846,53 zł
cena 830 400
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Nowe Żerniki
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Nowe Żerniki

Wrocław, Fabryczna, Nowe Żerniki
mieszkanie na sprzedaż

WPN-MS-1724

Powierzchnia
43,13 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
13 262,23 zł
cena 572 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Nowe Żerniki
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Nowe Żerniki

Wrocław, Fabryczna, Nowe Żerniki
mieszkanie na sprzedaż

WPN-MS-1723

Powierzchnia
34,79 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
13 454,99 zł
cena 468 099
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Nowe Żerniki
bez prowizji
dom na sprzedaż - Wilkszyn

Wilkszyn
dom na sprzedaż

WPN-DS-1722

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego   OSTATNI WOLNY DOM JEDNORODZINNY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ, POŁOŻONY NA ZACHODNICH PRZEDMIEŚCIACH WROCŁAWIA W WILKSZYNIE,  W BLISKIIM SĄSIEDZTWIE LASU MOKRZAŃSKIEGO   ...

Powierzchnia
170,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
500 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 941,18 zł
cena 1 350 000
dom na sprzedaż - Wilkszyn
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Iwiny

Wrocław, Iwiny
mieszkanie na sprzedaż

WPN-MS-1721

      Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu wykończonego pod klucz w wysokim standardzie w inwestycji zlokalizowanej w spokojnej, podmiejskiej części Iwin. To idealna propozycja dla osób poszukujących równowagi pomiędzy ciszą i bliskością natury ...

Powierzchnia
110,55 m2
Piętro
1
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
10 854,82 zł
cena 1 200 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Iwiny
bez prowizji
dom na sprzedaż - Wrocław, Psie Pole, Lipa Piotrowska

Wrocław, Psie Pole, Lipa Piotrowska
dom na sprzedaż

WPN-DS-1720

        Zapraszamy do zapoznania się z nowoczesnym domem w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135m2. To doskonała propozycja dla osób poszukujących przestrzeni, komfortu i nowoczesnych rozwiązań.       Na parterze tego pięknego domu znajduje się przestronny salon ...

Powierzchnia
135,13 m2
Powierzchnia działki [m2]
329 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
10 797,01 zł
cena 1 459 000
dom na sprzedaż - Wrocław, Psie Pole, Lipa Piotrowska
Kryteria wyszukiwania

rozumiem