bez prowizji
82
ofert
10 854,82 zł/m2 cena: 1 200 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

      Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu wykończonego pod klucz w wysokim standardzie w inwestycji zlokalizowanej w spokojnej, podmiejskiej części Iwin. To idealna propozycja dla osób poszukujących równowagi pomiędzy ciszą i bliskością natury a szybkim dostępem do centrum Wrocławia.
    Funkcjonalność i przestrzeń dopasowana do Twoich potrzeb.
Ta przestronna nieruchomość  zapewni komfortowe warunki życia oraz mnóstwo przestrzeni dla całej rodziny.
Na pierwszym poziomie znajduje się:
- przestronny salon z aneksem kuchennym 31m2,
- sypialnia, 
- łazienka z  WC,
- wiatrołap.
To doskonała przestrzeń do spędzania czasu z rodziną czy przyjmowania gości.
Na drugim poziomie znajdują się:
- 3 sypialnie, oraz
- łazienka  co zapewnia prywatną przestrzeń dla każdego członka rodziny.

Nowoczesne rozwiązania techniczne:
- ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni mieszkania
- instalacja centralnego ogrzewania z piecem dwufunkcyjnym 
- możliwość montażu  klimatyzacji (opcja dodatkowa)

    Każde mieszkanie posiada przypisane miejsce postojowe.

Doskonała lokalizacja – spokój i wygodna komunikacja.
Inwestycja położona jest w zielonej części Iwin, w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych, takich jak Park Na Skraju, Park Bieńkowicki oraz Park Brochowski. To doskonałe miejsce dla miłośników spacerów, jazdy na rowerze i aktywnego wypoczynku.
Jednocześnie lokalizacja zapewnia sprawny dojazd do centrum Wrocławia:
ok. 20 minut samochodem
ok. 30–35 minut komunikacją miejską,
przystanki autobusowe w odległości 5–15 minut spacerem (kilka linii)

Twoje miejsce do życia Apartamenty przy Miodowej Alei to propozycja dla osób, które cenią komfort, przestrzeń oraz spokojne otoczenie, nie rezygnując z miejskich udogodnień. To inwestycja, która łączy nowoczesne rozwiązania z przyjaznym, kameralnym charakterem.

Nr. Oferty w biurze: WPN-DS-1721
UWAGA! Kupujący nie płaci prowizji dla biura.
Kupujący zwolniony jest również z 2% podatku!

Zainteresowała Cię ta oferta?
Jeszcze dziś umów się na spotkanie i bezpłatną prezentację! To nic nie kosztuje. Zadzwoń!

Opiekun oferty:
Wioletta Pawlicka
Tel: 601-312432, 601-173153
WP NIERUCHOMOŚCI
www.wpn.wroclaw.pl

Współpracujemy z 20 bankami co pozwala naszym klientom uzyskać optymalne warunki finansowania nieruchomości! Nasi doradcy kredytowi całkowicie bezpłatnie pomogą uzyskać najlepszy kredyt oraz szybko, sprawnie i skutecznie przeprowadzą Cię przez procedurę kredytową.

Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 & 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty WPN-MS-1721
Powierzchnia 110,55 m²
Powierzchnia użytkowa 103,16 m²
Liczba pokoi 5
Piętro 1
Rodzaj budynku apartamentowiec
Technologia budowlana silikat
Liczba pięter w budynku 1
Stan lokalu deweloperski
Stan prawny Odrębna własność lokalu
Okna PCV
Instalacje nowe
Rok budowy 2026
Gaz tak - miejski
Woda ciepła - piecyk gazowy
Dojazd asfalt
Ogrzewanie gazowe
Usytuowanie dwustronne
Drzwi antywłamaniowe tak
Liczba sypialni 4

Pomieszczenia

Liczba łazienek 2

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Iwiny

Wrocław, Iwiny
mieszkanie na sprzedaż

WPN-MS-1715

      Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji zlokalizowanej w spokojnej, podmiejskiej części Iwin. To idealna propozycja dla osób poszukujących równowagi pomiędzy ciszą i bliskością natury a szybkim dostępem do centrum Wrocławia.     Funkcjonalność ...

Powierzchnia
107,51 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 352,71 zł
cena 898 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Iwiny
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Iwiny

Wrocław, Iwiny
mieszkanie na sprzedaż

WPN-MS-1716

Powierzchnia
110,32 m2
Piętro
1
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
8 593,18 zł
cena 948 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Iwiny
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Psie Pole, Kowale

Wrocław, Psie Pole, Kowale
mieszkanie na sprzedaż

WPN-MS-1473

Przedstawiamy Państwu nowe domy i mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego         Przedstawiamy Państwu unikalną inwestycję apartamentów  na wrocławskich Kowalach. To osiedle położone w niezwykle urokliwej i bardzo ...

Powierzchnia
80,15 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
14 797,26 zł
cena 1 186 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Psie Pole, Kowale
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Psie Pole, Kowale

Wrocław, Psie Pole, Kowale
mieszkanie na sprzedaż

WPN-MS-1474

Powierzchnia
82,75 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
14 138,97 zł
cena 1 170 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Psie Pole, Kowale